Tantrická masáž Praha - Rituál hawaiských dívek

hawajské dívky

RITUÁL HAWAISKÝCH DÍVEK JE PROVÁDĚN PODLE AUTENTICKÉHO DOKUMENTU Z DÁVNÉ HISTORIE a odehrával se na jednom z hawaiských ostrovů.

Výsadou tamních žen bylo pozvat si svého vyvoleného do příbytku, dopřát mu tantrickou masáží potěšení, vzrušení, úctu a probuzení smyslů různými způsoby.

Po této zkušenosti se muž rozhodl, zdali dívku přijme do svého života. V případě odmítnutí neutrpěla hawaiská dívka žádnou újmu.

 

Tantrická masáž – je naplněna smyslností, probouzí v mužích vnitřní energii a sexuální sílu

V TÉTO DOBĚ MĚL KAŽDÝ DOTEK ŽENY NA MUŽOVO TĚLO svůj magický důvod a opodstatnění, v tomto krásném rituálu žena prokazovala muži úctu, péči, vzrušení a rozkoš zvláštními metodami v rámci tantrické masáže. Ale i muž během rituálu může prokazovat ženě úctu a oddává se celotělnímu prožívání, které vede k poznání. Já jsem ráda, že Vám toto poznání mohu nabídnout a nechat naplno prožít.

Salonek tantrických masáží

UVÍTÁM VÁS V OÁZE MASÁŽÍ, v příjemném, intimním, klimatizovaném a větraném prostředí po každém klientovy. Dělám i různé zdravotní masáže -  jsem vám zde k dispozici jako milá masérka, s láskyplnými dlaněmi. Koupelna je pro Vás se sprchovým koutem, kde si odkládáte oblečení. V salonku něco pro chuť a nabídka nápojů zdarma. Úvodní část může probíhat na bázi seznámení, popovídání si, nebo sdělení dalších informacích o této tantře. Začátek je až od mého prvního doteku.

Pozor : MŮŽETE MÍT PŘI MASÁŽI NASAZENOU ROUŠKU, I JÁ. NEBO NE- POKUD JSTE SI JISTI SVÝM ZDRAVÍM, JÁ ZDRAVÁ JSEM *** DOVOLENÁ-8.6-30.6.2021 NEVOLAT -!

Tantra, královna všech masáží

TANTRA RITUÁL ZAČÍNÁ od kořínků vlasů, masáží spánků, dál relaxérem, čímž se dostáváte z napětí do uvolnění, z uvolnění do vzrušení, pozvolna zapomínáte na okolní svět s jeho problémy a zbavujete se stresu, pokud vás trápí.

Oddáváte se plně a celý do mých rukou. Doteky a masáže v duchu tantry jsou jemné, něžné, vzrušující, pomalé, po celém těle i do erotogenních zón mířené. Jsou láskyplné až tak, že celé tělo volá po doteku.

chýše

Rituální pomůcky – tantra graduje

RITUÁLNÍ POMŮCKY tantry jsou přímo andělské - na mém i vašem těle v podobě hedvábného šátku, hřejivé lávové kameny zase rozproudí v žilách krev, prohřejí tělo a probudí sexuální energii. Peříčka na laskání těla a též jemné a střední plácání po zadečku na zvýšení potence muže. Něžná kožešinka opět vše zklidní. Hawaiská tantra stimuluje a probouzí sexuální energii, já jí rozvádím po celém těle do každé buňky.

Tantrické masáže z Hawaie jsou magické, tajemné, smyslné a energizující

TATO INTENZIVNÍ SLAST VÁS PROVÁZÍ JEŠTĚ DLOUHOU DOBU POTÉ. JE TO NOVĚ ZÍSKANÁ ENERGIE - neboť se probouzí 1. čakra tzv. KOŘENOVÁ. Ta nám slouží k obnově energie v celém těle a toho masážemi docílím.  Ale co je nejhlavnější pro muže - LÉČÍ, ZLEPŠUJE SEXUÁLNÍ STRÁNKU ŽIVOTA, FUNKCE, ZKRÁTKA PŘINÁŠÍ POTĚŠENÍ A SEBEVĚDOMÍ V KAŽDÉM VĚKU. *** PŘIJĎTE, POZNÁTE TO SAMI ***

cfTitle cfUndImg

Svět krásných snů

Nechte se unášet do světa krásných snů pomocí:

  • záře lampiček a vonných svíček
  • svěžího vánku hedvábného šátku
  • jemné kožešinky
  • tónů relaxační a hawaiské hudby
  • oblázků hřejivých jak slunce

Čekají na vás další překvapení a tajemství skrytá v RITUÁLU HAWAISKÝCH DÍVEK , který je něžný, rozpustilý, hravý i pestrý.

VÍTÁM VÁS PÁNOVÉ U MĚ NA HAWAII A ZVU VÁS NA TU NEJKRÁSNĚJŠÍ TANTRU zvanou KRÁLOVSKÝ RITUÁL s mnoha novými prvky.

Též RITUÁL HAWAISKÝCH DÍVEK, jako něžnou, vzrušující a netradiční tantru, si nenechte ujít.

Vážně - nemusíte letět až na Hawaii, cíl je mnohem blíž
*** Praha - západ ***

A další NABÍDKY a NOVINKY, které vás potěší.

smyslnaharmonie.cz
Bylo mi již 18 let
Vstoupit