Relaxační masáže, rekondiční masáže

relaxační masáž

RELAXAČNÍ MASÁŽE PRO ŽENY I MUŽE jsou příjemné, účinné a bezbolestné, obsahují i měkké rehabilitační techniky, uvolňují napětí, odstraňují bolest a ztuhlost svalů. Rekondiční masáže jsou vhodné pro posílení tělesné kondice a podporu dobrého fyzického a psychického stavu.

Velmi dobrá je i kombinace s horkými lávovými kameny, akupresurou ruční i lunochodem, léčivou energií reiki, nebo protistresovou indickou masáží hlavy. Veškerá péče o vaše tělo se vám vrátí v podobě dobré kondice a veselé mysli bez bolestí a únavy. O finanční stránku si nedělejte starosti, nedělám to pro peníze, ale pro to, aby se vám ulevilo, abych vám opravdu pomohla.

Techniky rekondiční a relaxační masáže nyní s dárkem navíc v podobě REIKI energie - 5 minut zdarma.

Intenzivně horké a léčivé masáže z mých dlaní na bederní páteř a ledviny. Je to ukázka toho, co vše může fungovat. LEDVINY JSOU SVÍČKA ŽIVOTA A MĚLI BY JSME O NĚ PEČOVAT. Reiki je léčivá energie z dlaní. Dovede léčit a pomáhat v dobách krizových, kde si doktoři nevědí rady.

Jak REIKI funguje a kde se bere léčivé teplo? 

Přišla ke mě jedna paní, absolutně nedůvěřivá, tvrdě realisticky založená, náhlé horko z mých dlaní si vysvětlila tím, že jsem si je něčím namazala. Ptala se, co jsem udělala, že jsou tak horké? Jako důkaz tohoto fenomenu doporučuji každému, co nevěří, ale léčit potřebuje, aby mě bedlivě sledoval, jak si beru energii z Univerza a poté jsou z obyčejně teplých rukou - ruce horké až spalující, kdekoliv kam je přiložím, ale nejvíce horka se shromažďuje na daný orgán, který je nemocen a potřebuje k uzdravení nejvíce energie. A tím je léčen. Každý věří až ve chvíli, když dostane důkaz, no jak jinak. Tak se přijďte přesvědčit a já vám pomůžu. Jsem jedna z vás.

Techniky pro relaxační a rekondiční masáže

Klasickými technikami rekondiční a relaxační masáže jsou hnětení, roztírání, tepání, objíždění palci kolem obratlů, dlouhé tahy na zádové svalstvo reflexní masáže, tření cílových oblastí, atd. Vše za pomoci speciálních profi éterických olejů, které mají hloubkové regenerační účinky na kůži těla. Éterické oleje se dobře vstřebávají a tudíž působí léčivě do hloubky. Nevpíjejí se do oblečení. Na konci masáže vtírám speciální lihové tonikum, které vyvolá velmi rychlé celkové osvěžení.

Pozitivní účinek relaxační masáže

Relaxační a rekondiční masáže - záda, šíje, nohy, hýždě. Ano i hýždě, ty ostatní masérky nedělají, a je to škoda. Hýždě jsou zanedbaný sval , jezdíme vozem, sedíme v kanceláři. Věnuji stimulaci a vlnovitému hnětení zatuhlých míst 10minut. Hmat vyvolává příjemný pocit a pomáhá uvolnit napětí. Všechny masáže v nabídce jsou skvělým doplňkem a relaxací pro kohokoliv. I masáž hlavy - tak žádaná při nespavosti, častých bolestech - které jsou vyvolané starostmi a přetažením. Masáže jsou důležité jako prevence ale hlavně už při vzniklém problému a to co nejdříve. Výhoda v mém salonku je, že mojí klienti můžou být objednáni už na druhý den. Účinek přichází na masírované svaly, pomáhá také kloubům a šlachám. To ale zdaleka není všechno, zahřátí a prokrvení dané oblasti těla přispívá k jeho významné relaxaci. Relaxační masáž slouží také jako detoxikace, podporuje krevní oběh a pomáhá odstraňovat svalové disbalance, které značně znepříjemňují život.

Akupresura - ve spojení s  relaxační masáži

Během rekondiční a relaxační masáže je možná i vhodná akupresura ruční i pryžovým válečkem zvaným Lunochod. Ten proniká do hloubky svalů, lépe než prsty a působí značné uvolnění i zmírnění vašich problémů a bolestí. Tato technika je příjemná a není třeba obav. POKUD JE POTŘEBA JÍT DO HLOUBKY SVALŮ, tak tam půjdem.

cfTitle cfUndImg
I starší muži jsou velmi vítáni
4x bonus
  • nyní jsou možné objednávky již 1 den dopředu. Může se stát, že zákazník objednaný zruší termín, potom mi volejte a můžete přijít i na ten samý den.
  • nápoje a pohoštění zdarma
  • sprcha i vana je vám k dispozici v zateplené a prostorné koupelně, kde si i odkládáte 
  • objednávám už 1 den dopředu, popřípadě dle přání a vašich možností i více dní dopředu, ale závazně
Naše hodnocení na najisto.cz
 
VÍTÁM VÁS PÁNOVÉ U MĚ NA HAWAII A ZVU VÁS NA TU NEJKRÁSNĚJŠÍ TANTRU zvanou KRÁLOVSKÝ RITUÁL s mnoha novými prvky.
Též RITUÁL HAWAISKÝCH DÍVEK, jako něžnou, vzrušující a netradiční tantru, si nenechte ujít.

Vážně - nemusíte letět až na Hawaii, cíl je mnohem blíž
*** Praha - západ ***

Již za 1 den můžete mít svoji masáž, ale může se stát, že zákazník svojí objednávku zruší, pak je možnost se domluvit na masáži i na ten samý den, třeba i 2 hodiny dopředu.

VÝHODNÉ DÁRKOVÉ BALÍČKY

Mám pro Vás pánové PĚKNÝ VZRUŠUJÍCÍ DÁREK - při tantrické, erotické masáži a rituálu hawaiských dívek

A další NABÍDKY a NOVINKY, které vás potěší.
Pláž a houpačka
smyslnaharmonie.cz
Bylo mi již 18 let
Vstoupit