Reiki - starobylé léčebné umění

V roce 2011 jsem absolvovala kurz REIKI 1. 2. a 3. stupně mistrovského. Poté další kurz REIKI - SHAMBALLA multidimenzionální 1. 2. 3. 4. stupeň, to znamená větší síla a intenzita.

čakry na těle

Co je to REIKI

Reiki se získává učením a přijetím tohoto daru od mistrů učitelů, pomocí zasvěcení a předání symbolů. Je to léčivá životní energie, kterou na sobě cítíte a také vnímáte i s jejími pozitivní účinky už v prvním momentu.

Po terapii jsou účinky reiki často až neuvěřitelné a překvapující! Poznala jsem to sama na sobě, protože ji používám kdykoliv je nutná nebo akutní. Například bolest při zranění je hned pryč.

Léčení reiki je blahodárné

Díky reiki léčím s pomocí vzácné životní energie, síly, která se aktivuje pří mém vyvolání a prochází mými čakrami do obou dlaní až po konečky prstů.

Klient cítí mé neobvykle horké ruce, které přikládám na jeho tělo nebo držím pár centimetrů nad tělem. Já vnímám své ruce, jak pulzují, jak se nabíjejí reiki. Později přichází brnění, chlad či jiné reakce, v závislosti na problému nemocného.

Reiki obnovuje energetická pole

Reiki je přírodní uzdravující metoda, která obnovuje energetické pole, čistí lidskou Auru, která obklopuje každého z nás, způsobuje nárůst vitality, zmírňuje nebo odstraňuje bolesti, urychluje hojení ran, léčí naše orgány a podporuje regenerační procesy v těle.

Jakékoliv tělesné problémy jsou s reiki řešitelné

Příčinou nemocí, fyzického problému nebo stále se zhoršujícího stavu a potíží je:

  • Špatný dlouhodobý psychický stav, neřešené problémy, nahromaděný stres, velké pracovní zatížení.
  • Negativismus a strachy.

Důsledek tohoto stavu věcí je:

  • Oslabení hlavních čaker v těle (máme jich 6) a trhliny, bílá místa, díry . 
  • Kde není Aura celistvá – spojená, vzniká po čase nemoc, bolest, problém. A tento problém já mohu odstranit s pomocí této zvláštní energie z UNIVERZA NAZÝVANOU REIKI. ONA JE ZÁZRAK.

Reiki věděcky

Nezávislý výzkum doktorů Roberta Beckera a Johna Zimmermana zjišťoval, co se děje ve chvíli, kdy lidé praktikují starobylé léčebné umění Reiki. Zjistili nejenom to, že křivka mozkové aktivity předávajícího a přijímajícího se synchronizují ve stavu alfa, ale také že se jejich puls sjednotil s magnetickým polem země, známým jako "Schumanova resonance". Během předávání Reiki je biomagnetické pole předávajícího 1000 krát větší než za normálních okolností a není to příčinou žádných přirozených pochodů v těle.

 

cfTitle cfUndImg
I starší muži jsou velmi vítáni
4x bonus
  • nyní jsou možné objednávky již 1 den dopředu. Může se stát, že zákazník objednaný zruší termín, potom mi volejte a můžete přijít i na ten samý den.
  • nápoje a pohoštění zdarma
  • sprcha i vana je vám k dispozici v zateplené a prostorné koupelně, kde si i odkládáte 
  • objednávám už 1 den dopředu, popřípadě dle přání a vašich možností i více dní dopředu, ale závazně
Naše hodnocení na najisto.cz
 
VÍTÁM VÁS PÁNOVÉ U MĚ NA HAWAII A ZVU VÁS NA TU NEJKRÁSNĚJŠÍ TANTRU zvanou KRÁLOVSKÝ RITUÁL s mnoha novými prvky.
Též RITUÁL HAWAISKÝCH DÍVEK, jako něžnou, vzrušující a netradiční tantru, si nenechte ujít.

Vážně - nemusíte letět až na Hawaii, cíl je mnohem blíž
*** Praha - západ ***

Již za 1 den můžete mít svoji masáž, ale může se stát, že zákazník svojí objednávku zruší, pak je možnost se domluvit na masáži i na ten samý den, třeba i 2 hodiny dopředu.

VÝHODNÉ DÁRKOVÉ BALÍČKY

Mám pro Vás pánové PĚKNÝ VZRUŠUJÍCÍ DÁREK - při tantrické, erotické masáži a rituálu hawaiských dívek

A další NABÍDKY a NOVINKY, které vás potěší.
Pláž a houpačka
smyslnaharmonie.cz
Bylo mi již 18 let
Vstoupit