Kontakt

Masážní studio Žanet - smyslná harmonie

Jsem tantrická masérka s kurzem Indické i Hawaiské tantry, ale preferuji Hawaiskou - protože je podle mého názoru zajímavější a pestřejší.

hawajská kytka

Absolvované kurzy:

RELAXAČNÍ a REKONDIČNÍ MASÁŽE, REFLEXNÍ TERAPIE a AKUPRESURA, INDICKÁ MASÁŽ HLAVY, REIKI A SCHAMBALLA - LÉČIVÁ ENERGIE Z UNIVERZA - o jejíž účincích se můžete i bezplatně přesvědčit.

Nově nabízím i TANTRICKOU MASÁŽ PRO ŽENY (indickou) a DÁRKOVÉ BALÍČKY. 

Zdravotní i tantrické masáže jsou určené samozřejmě pro ženy i muže. Všichni jste vítáni.

Kontaktní informace: PRAHA i Středočeský kraj, Boženy Němcové 708 Velké Přílepy Praha- Západ

Otevřeno
PO - PÁ: 8.00 - 16.00 h. Poslední zákazník přichází nejpozději ve.14.00 h, kdy Vás v Masážním salonku čekám a budu se vám věnovat.
ZÁKAZNÍK SE MŮŽE OBJEDNAT TELEFONICKY NEBO SMS OD RÁNA DO VEČERA do 18.00 h POUZE ZÁVAZNĚ !  OBJEDNÁVKY JSOU NYNÍ PŘEVÁŽNĚ MOŽNÉ NEJMÉNĚ DEN DOPŘEDU, NA TEN SAMÍ DEN JEN VYJÍMEČNĚ ***   

Objednávky
Mobil: +420 739 705 336 

DOVOLENÁ OD 8.6. - 30.6. 2021 NEVOLEJTE!Zvětšit mapu

Cíl ke mě : metro A vystoupit BOŘISLAVKA pak bus 316, za 10 m vystoupit zastávka VELKÉ PŘÍLEPY a 5m. cesty ke mě.  * Nejbližší města a obce : Roztoky, Horoměřice, Úholičky, Statenice, Ruzyně, Dejvice, Vokovice, Bohnice, Řepy, Libčice, Kralupy nad Vltavou, Kladno, Brandýs nad Labem, Čelákovice, Klecany a td.*

NEBO: metro A DEJVICKÁ pak bus 350 za 20 m zastávka VELKÉ PŘÍLEPY a za 5 minut jste u mě.

Objednávky přijímám telefonicky nebo formou SMS  na den dopředu nebo i více dní.  Mějte na paměti, objednávky jsou závazné, neboť se snažím aby před Vaším příchodem bylo vše perfekní, přípravy jsou samozřejností a trvají déle, nejdou připravovat dopředu.  Tím myslím že to nejde např. takto : jedu právě kolem, tak bych se zastavil. Toto není možné. obědnavka co nejdříve je ústní 60 až 90 minut dopředu. děkuji za pochopení.

Nabízím vám mnoho výhod, které stojí za pozornost na mých stránkách objevit i pro ty, kteří neradi čtou do detailů. O kvalitě se můžete přesvědčit sami.

Nejsem velký luxusní salon s deseti masérkami k dispozici, ale mám dobré ceny, oproti většině salonům, a k západním městům jsem blíže, i parkovat přímo před domem je výhoda, než bloudění v centru Prahy. Všechny Vaše dotazy probereme a na všechny otázky vám v salonku odpovím, jinak zde je psáno vše. Dělám svoje zaměstnání s láskou a na profesionální úrovni již přes 10 let.

PROSÍM, POKUD SE NEMŮŽETE DOSTAVIT, je nutné i slušné se z objednávky omluvit. Stačí krátká SMS, děkuji. 

portrét

DŮLEŽITÉ: TESTUJI SE 2KRÁT TÝDNĚ NA KOVID, A JSEM STÁLE NEGATIVNÍ - TUDÍŽ ZDRAVÁ. JE SPRÁVNÉ SI PRO SEBE NĚCO HEZKÉHO DOPŘÁT, DOVOLIT, PROŽÍT I V TÉTO DOBĚ, PROTOŽE ČAS LETÍ ...PLYNE RYCHLE JAKO VODA V ŘECE... TĚŠÍM SE NA VÁS. VAŠE MASÉRKA.


Masáže nemají čekárnu - pokud přijdete dříve, než ve smluvený čas, mohu mít ještě zákazníka, nebo být v přípravách, proto  sečkejte, nebo mě telefonicky kontaktujte. 

Nabízím útulnou masérnu, nerušené soukromí, koupelnu.  Nápoje a občerstvení zdarma.  Bezproblémové parkování.

Dárkové poukazy


DÁRKOVÝ POUKAZ - ORIGINÁLNÍ DÁREK PRO ŽENY I MUŽE V KAŽDÉM VĚKU

REKONDIČNÍ RELAXAČNÍ MASÁŽ PRO MUŽE 
Uvolní napětí, odstraní bolest a ztuhlost, možnost kombinace s vícero masážemi dohromady.
Ceny od 400 Kč podle délky a nabídky masáže   1h..900kč

HAWAISKÁ MASÁŽ PRO ŽENY I MUŽE
Balíček obsahuje: indickou masáž hlavy, relaxační masáž celého těla s výběrem vonných esencí, pokládání a masáž hřejivých lávových kamenů, sprchu občerstvení a nápoje.
Cena balíčku: 1400 Kč    celková doba 90 minut

TANTRICKÁ MASÁŽ PRO MUŽE
Potěšte svého manžela nebo partnera a darujte mu tantrickou masáž - RITUÁL - pro zkvalitnění Vašeho společného intimního života. * A věřte, že tantra masáž není nevěra, je léčivá a prospěšná * Můžete být u toho.*
Cena balíčku: 1800 Kč 1 hodina

TANTRICKÁ MASÁŽ SPECIÁLNĚ PRO ŽENY OD ŽENY
Tato krásná smyslná masáž je cestou k probuzení ženské sexuality. Příjemná hloubková relaxace s pocity vlnovitého něžného vzrušení a přívalu nové léčivé energie. 
Cena balíčku : 1900 Kč

Dárkový poukaz na příjemné masáže s různými nabídkami, k zakoupení přímo ve firmě nebo pošlu na dobírku. Složení balíčku je i na vaše vlastní přání.
Volejte:  +420 739 705 336

 

cfTitle cfUndImg
I starší muži jsou velmi vítáni
4x bonus
  • nyní jsou možné objednávky již 1 den dopředu. Může se stát, že zákazník objednaný zruší termín, potom mi volejte a můžete přijít i na ten samý den.
  • nápoje a pohoštění zdarma
  • sprcha i vana je vám k dispozici v zateplené a prostorné koupelně, kde si i odkládáte 
  • objednávám už 1 den dopředu, popřípadě dle přání a vašich možností i více dní dopředu, ale závazně
Naše hodnocení na najisto.cz
 
VÍTÁM VÁS PÁNOVÉ U MĚ NA HAWAII A ZVU VÁS NA TU NEJKRÁSNĚJŠÍ TANTRU zvanou KRÁLOVSKÝ RITUÁL s mnoha novými prvky.
Též RITUÁL HAWAISKÝCH DÍVEK, jako něžnou, vzrušující a netradiční tantru, si nenechte ujít.

Vážně - nemusíte letět až na Hawaii, cíl je mnohem blíž
*** Praha - západ ***

Již za 1 den můžete mít svoji masáž, ale může se stát, že zákazník svojí objednávku zruší, pak je možnost se domluvit na masáži i na ten samý den, třeba i 2 hodiny dopředu.

VÝHODNÉ DÁRKOVÉ BALÍČKY

Mám pro Vás pánové PĚKNÝ VZRUŠUJÍCÍ DÁREK - při tantrické, erotické masáži a rituálu hawaiských dívek

A další NABÍDKY a NOVINKY, které vás potěší.
Pláž a houpačka
smyslnaharmonie.cz
Bylo mi již 18 let
Vstoupit