Ceník masáží

Tantrické masáže provádím ve třech různých formách. Račte si vybrat, eventuálně telefonicky konzultovat a pak už si jen užívejte Rituál hawaiských dívek nebo Královský tantrický rituál, nebo Divočinu, podle dávné receptury z ostrovů ráje.

Tantrické masáže NYNÍ můžete objednat již 1 den dopředu, ale závazně ....samozřejmě i více dní dopředu podle vašich možností, k oboustranné spokojenosti. NYNÍ JEDNA BÁJEČNÁ ZPRÁVA - JE MOŽNÉ SE OBJEDNAT PO ZAVOLÁNÍ JIŽ 90 MINUT DOPŘEDU. TENTO ČAS JE POTŘEBA NA NUTNÉ PŘÍPRAVY I MOJÍ MALIČKOST A VY AKORÁT DORAZÍTE. PROČ SI NEUDĚLAT RADOST JEN PRO SEBE..**** TŘEBA TO BUDE TEN NEJLEPŠÍ DÁREK.

U mě můžete mít Tantru už od 1. hodiny, ta je velmi krásná a zahrnuje vše podstatné. Tantra v délce 1 a půl hodiny rozvíjí vše do vyšších dimenzí a poskytuje úžasný zážitek i v konečné fázi. Dvouhodinová hawaiská tantra je výjimečný zážitek pro opravdové labužníky.      

Tyto 2 druhy Tantry v sobě zahrnují vše, co má správná tantrická masáž obsahovat - tedy jejich maximum. Jsou již dokonalé, proto nemám dalších 10 druhů na výběr, kde by bylo v každé pouze něco! Přitom je cena u mě  výhodná oproti jiným, jak se můžete sami přesvědčit. Ta 3. Tantra ta je vyjímečná pro opravdové štamgasty , nebo též pro muže co už ztratili výkonnostně naději - věkem nebo zdravím, též léky jsou velká brzda ale u mě je možné všechno. ***

hawajská dívka

* VŠECHNY  MASÁŽE,  KTERÉ  VÁM  ZDE  NABÍZÍM,  MOHOU  TRVAT  I  DÉLE  -  CENA  SE  NEMĚNÍ. * CO NEMÁM RÁDA- JE SMLOUVÁNÍ O CENĚ. DÍKY

Rituál hawaiských dívek

Je krásný, něžný, s bouřlivým orgasmem a následným slastným pocitem, který trvá i několik hodin poté.

Na penis a okolí je celkem 25 druhů masáží i s masáží perinea. Pokud si muž vyvrcholení nepřeje a energii si v těle chce ponechat respektuji jeho přání.

Dopřejte si magickou masáž, která je plná smyslné energie.

 

 60 minut..................
 75 minut..................
 90 minut..................
120 minut.................

 
 
1700 Kč
2100 Kč
2400 Kč
3300 Kč


 

 

Královský tantrický rituál

Je intenzivnější, poskytuje ještě více vzrušení. Je v něm 35 druhů masáží na penis, bříško i stehna. Pokud je všechny vydržíte až do konce, vyvolá ve vás extaticky nepřekonatelný nádherný orgasmus.  * Muž se ženy může dotýkat.*  Je možná i vzácná varianta tantrického orgasmu do bříška. Mužovy doteky mohou být i imtezivnejší než hlazení, muži jež chtějí mít více zážitků si jej mohou dopřát.  
( Nejedná se ale o sexuální styk ) 60 minut.................
 75 minut..................
 90 minut..................
120 minut.................

 
 
2000 Kč
2400 Kč
2800 Kč
3700 Kč


 

Tantra DIVOČINA VIP

Je silně erotická a pro náročné muže, na věku nezáleží, je mnohem náročnější než ony dvě předchozí. Jsme při ní oba nazí, muž leží na měkké podložce na zemi a užívá si mých něžných doteků ručních i celým tělem - tělo na tělo, prsní masáž, vzájemné dotýkání. Jste hýčkán, hlazen peříčky, potírán éterickými oleji, i nahřívanými kameny. Muž může být aktivní ! Je to silný zážitek pro vaše smysly. Každý muž potřebuje zažít něco nevšedního, vyjímečného - z čeho by mohl čerpat dejme tomu pro svůj sexuální život.  Závěr je nespoutaný a může mít dvě varianty, ze kterých si vyberete tu svou. Leč nezahrnuje sexuální styk neboť je to stále druh Tantry *** Zavolejte *** 739 705 336 Na tuto Tantru je nutné se dohodnout již při telefonické objednávce, kvůli náročnějším přípravám. Je to silná sexuální energie. Velmi vzrušující a nádherná.  Můj výkon je neobvyklý i náročný a rovná i dané ceně. Tato zkušenost za to stojí. ***

Erotické masáže - s tantrickými prvky

Jsou příjemné a vzrušující, vnášejí do života potěšení a uvolnění, zbavují stresu a napětí, závěrečná extáze je nespoutaná. Pro pány co pospíchají, nebo mají finanční nedostatek


 * NĚŽNÝ EROTICKÝ DOTEK *  30 minut......600 Kč

 

 * PROBUZENÍ VÁŠNĚ *  30 minut .....900 Kč

Masáže relaxační a rekondiční

Nyní navíc pro vás s DÁRKEM REIKI intenzivní léčivé horké energie z rukou jako ukázka pozitivního účinku na bederní páteř a ledviny. Ledviny jsou  svíčka života a má se o ně dobře pečovat.


30 minut: šíje a záda.........................350 Kč +éterické oleje
45 minut: šíje a záda intenzivně..........500 Kč +éterické oleje +eukaliptová esence a jiné, proti bolesti a na zklidnění, dále pryžový váleček a nahřívané kameny
60 minut: záda, šíje, nohy..................700 Kč totéž

 

30 minut: nohy................................350 Kč
45 minut: nohy a hýždě...................500 Kč + nahřívamé kameny, éterické oleje
90 minut: šíje, záda, nohy, hýždě......1100 Kč intenziv+ pryžový váleček a vše co tu nabízím

Masáže jsou prováděny speciálními profi - éterickými oleji z Alpských bylin, lisovaných za studena a závěrečný Fluid extrakt společně s masáží vás úplně zbaví bolesti.

Erotická masáž - PRALINKA   (pouze přídavná )

  Erotická masáž  * PRALINKA *  15 minut - 600 Kč
Oblíbená varianta pro muže navazující na rekondiční, relaxační a jiné zdravotní masáže. PRALINKU lze i doobjednat, když máte chuť na příjemné zakončení pobytu u mě. Je to sladká vzrušující ruční masáž penisu a okolí s vyvrcholením na závěr.  ( Masáž PRALINKA není míněná jako samostatná. )

Akupresura, masáž lávovými kameny, indická masáž hlavy

Během rekondičních a relaxačních masáží jsou vhodné a účinné níže uvedené masáže, jako doplňkové. 
Jejich ceny jsou od 10 minut na libovolnou dobu.

 * AKUPRESURA *  ruční i Lunochodem 10 minut...............100 Kč

 * MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY *  10 minut......................100 Kč

 * INDICKÁ MASÁŽ HLAVY *  10 minut.............................100 Kč

Délka relaxační masáže, Lávových kamenů, Akupresury nebo Indické masáže hlavy je podle přání zákazníka.
VYBERTE SI PODLE POTŘEBY KAŽDÁ NOVÁ ZKUŠENOST JE PŘÍNOSEM.

REIKI a SCHAMBALLA - starobylé léčebné umění

KRÁTKÉ PŮSOBENÍ REIKI ENERGIÍ (10 minut - 100Kč). V určitém místě problému a bolesti, bolest hlavy, kloubů, pohybového ústrojí, nebo na doplnění energie vhodné například v pooperačních stavech, kde se energie úplně přerušila, pro rychlé uzdravení bez dalších potíží a komplikací.                   

ZÁKLADNÍ OŠETŘENÍ, HARMONIZACE AURY, POSÍLENÍ A AKTIVACE ČAKER CELÉHO TĚLA a DOPLNĚNÍ ENERGIE ( 50 minut - 500Kč) účinné pro předcházení zdravotních problémů, nebo již načatých problémů, stálého přísunu nemocí, špatné kondice, únavy a nevysvětlitelné stísněnosti. Jako prevence zdraví, prostředek k nabytí rovnováhy v těle, jedinečná v neřešitelných situacích, kdy lékařská věda selhává a lékaři vyčerpali všechny své možnosti.

SAMOTNÉ LÉČENÍ JIŽ POSTIŽENÉHO ORGÁNU VNĚJŠÍHO I VNITŘNÍHO - podle vážnosti onemocnění a podle potřeby, nejméně ale 4 procedury. V čase podle jeho závažnosti. I zde zdůrazňuji, že léčím proto, abych vám pomohla s utrpení a těšila se s uzdravení s vámi, nikoliv proto se nějak obohacovat. Tato energie, se kterou pracuji, je mimo naše chápání - já jí přivolávám a přes mě jde do vás na místo určení tam kde je to potřeba. Až přijde, poznáte to hned.

cfTitle cfUndImg
I starší muži jsou velmi vítáni
4x bonus
  • nyní jsou možné objednávky již 1 den dopředu
  • nápoje a pohoštění zdarma
  • sprcha i vana je vám k dispozici v zateplené a prostorné koupelně, kde si i odkládáte 
  • objednávám už 1 den dopředu, popřípadě dle přání a vašich možností i více dní dopředu, ale závazně
Naše hodnocení na najisto.cz
 
VÍTÁM VÁS PÁNOVÉ U MĚ NA HAWAII A ZVU VÁS NA TU NEJKRÁSNĚJŠÍ TANTRU zvanou KRÁLOVSKÝ RITUÁL s mnoha novými prvky.
Též RITUÁL HAWAISKÝCH DÍVEK, jako něžnou, vzrušující a netradiční tantru, si nenechte ujít.

Vážně - nemusíte letět až na Hawaii, cíl je mnohem blíž
*** Praha - západ ***

Již za 1 den můžete mít svoji masáž

VÝHODNÉ DÁRKOVÉ BALÍČKY

Mám pro Vás pánové PĚKNÝ VZRUŠUJÍCÍ ZIMNÍ DÁREK - při tantrické a erotické masáži

A další NABÍDKY a NOVINKY, které vás potěší.
Pláž a houpačka
smyslnaharmonie.cz
Bylo mi již 18 let
Vstoupit