Ceník masáží

 

 

Tantrické masáže provádím ve třech různých formách. Račte si vybrat, eventuálně telefonicky konzultovat a pak už si jen užívejte Rituál hawaiských dívek nebo Královský tantrický rituál, nebo Divočinu, podle dávné receptury z ostrovů ráje.

Tantrické masáže NYNÍ můžete objednat již 1 den dopředu, ale prosím ZÁVAZNĚ ! Samozřejmě i více dní dopředu podle vašich možností, k oboustranné spokojenosti. Naopak může se stát že klienta nemám, a Vy můžete přijít na svojí masáž již za 90. minut. Poslední zákazník přichází v 16.00h.*** OBĚDNÁVKY NA TEN SAMÝ DEN JSOU DO 14.00 HODIN ! NA DALŠÍ DEN, DNY - VOLEJTE, PIŠTE KDYKOLIV. *** Salonek se zavírá v 17.00h Pokud se nedomluvíme jinak. Sprchovat se můžete před i po masáži. Ráda si s Vámi popovídám o vašich problémech nebo jen tak. A máte tu připravené občerstvení které jistě příjde vhod. Cena masáže začíná až od mého prvního doteku, proto je možné, spíš jisté že tu spolu budeme o nějaký čas déle. Pokud Vás netlačí časové omezení. Samozřejmé jsou i přípravy před Vaším příchodem a úklid po něm pro dalšího zákazníka. Toto je běžné, proto se nebudete cítit jako na klasické masáži, kde již čeká další klient v čekárně a masér řekne jen: " další prosím" jedna podložka posluží i 5 masírovaným, a v zimních měsících je to o zdraví protože aby se ušetřilo - topí se málo a deky jaksi nejsou k mání. To není vtip...jen moje vlastní zkušenosti s masážemi, ke kterým já bych měla spousty výhrad. Těší se na Vás Žanet.

U mě můžete mít Tantru už od 1. hodiny, ta je velmi krásná a zahrnuje vše podstatné. Tantra v délce 1 a půl hodiny rozvíjí vše do vyšších dimenzí a poskytuje úžasný zážitek i v konečné fázi. Dvouhodinová hawaiská tantra je výjimečný zážitek pro opravdové labužníky.      

Tyto 2 druhy Tantry v sobě zahrnují vše, co má správná tantrická masáž obsahovat - tedy jejich maximum. Jsou již dokonalé, proto nemám dalších 10 druhů na výběr, kde by bylo v každé pouze něco! Přitom je cena u mě  výhodná oproti jiným, jak se můžete sami přesvědčit. Ta 3. Tantra ta je vyjímečná pro opravdové štamgasty , nebo též pro muže co už ztratili výkonnostně naději - věkem nebo zdravím, též léky jsou velká brzda ale u mě je možné všechno. ***

hawajská dívka

* VŠECHNY  MASÁŽE,  KTERÉ  VÁM  ZDE  NABÍZÍM,  MOHOU  TRVAT  I  DÉLE  -  CENA  SE  NEMĚNÍ. * CO NEMÁM RÁDA- JE SMLOUVÁNÍ O CENĚ A VLASTNÍ NÁVRHY JAK SE MAJÍ DĚLAT MASÁŽE . DÍKY

Rituál hawaiských dívek

Je krásný, něžný, s bouřlivým orgasmem a následným slastným pocitem, který trvá i několik hodin poté.
*Muž se soustředí hlavně na svojí vlastní sexuální energii, a užívá si ji, soustředění je nutné aby si uvědomil kde má své erotogenní zony a mohl je použít ve svém soukromém životě. Nejsou nutné hluboké nádechy a výdechy jako u Indické tantry. Muž se masérky nedotýká.
Na penis a okolí je celkem 25 druhů masáží i s masáží perinea. Pokud si muž vyvrcholení nepřeje a energii si v těle chce ponechat respektuji jeh

 

 60 minut..................
 75 minut..................
 90 minut..................
120 minut.................

 
 
1700 Kč
2000 Kč
2500 Kč
3400 Kč


 

 

Královský tantrický rituál

Je intenzivnější, poskytuje ještě více vzrušení. Je v něm 35 druhů masáží na penis, bříško i stehna. Pokud je všechny vydržíte až do konce, vyvolá ve vás extaticky nepřekonatelný nádherný orgasmus.  * Muž se ženy může dotýkat.*  Je možná i vzácná varianta tantrického orgasmu do bříška. Mužovy doteky mohou být i imtezivnejší než hlazení, i to je možné, i když je to Tantra, muži jež chtějí mít více zážitků si jej mohou dopřát.  
( Nejedná se ale o sexuální styk ) 60 minut.................
 75 minut..................
 90 minut..................
120 minut.................

 
 
2000 Kč
2500 Kč
3000 Kč
3800 Kč


 

Tantra Divočina - jde o mnohem jiný kalibr než ty ostatní předchozí, vše vysvětlím osobně při vaší návštěvě, po jedné z mých předchozích Tanter, je nutné se osobně seznámit. Je jedinečná- muže naprosto přivede do jiných dimenzí. Prosím muži kteří u mě byli naposled před - třeba 10 lety a řekli mi jen křestní jméno si po hlase nemohu pamatovat, měli by přijít na Tantru předchozí neboť jsem je musela smazat už z adresáře.   Tantra Divočina je vzrušující od začátku až do konce a muži se nechává prostor pro jeho fantazii.  Nedávám bližší informace telefonicky ani mailem. Protože osobně je to v pohodě prostředí . Tantrické , erotické a spousty jiných kurzů masáží ty dělám spousty let a jsem v nich zkušená, všichni dlouholetí zákazníci docházejí stále a jsou spokojeni, budete také.****

Erotické masáže - s tantrickými prvky - ty jsou samostatné bez jakýchkoliv předchozích nebo po masážích

    EROTICKÁ MASÁŽ S VYVRCHOLENÍM,  MUŽ SE MASÉRKY NEDOTÝKÁ.   

 * NĚŽNÝ EROTICKÝ DOTEK *  30 minut......700 Kč

       EROTICKÁ MASÁŽ S VYVRCHOLENÍM, MUŽ SE MASÉRKY MŮŽE DOTÝKAT.

 * PROBUZENÍ VÁŠNĚ *  30 minut .....1000 Kč

     

Masáže relaxační a rekondiční

Nyní navíc pro vás s DÁRKEM REIKI intenzivní léčivé horké energie z rukou jako ukázka pozitivního účinku na bederní páteř a ledviny. Ledviny jsou  svíčka života a má se o ně dobře pečovat.


30 minut: šíje a záda.........................400 Kč +éterické oleje
45 minut: šíje a záda intenzivně..........600 Kč +éterické oleje +eukaliptová esence a jiné, proti bolesti a na zklidnění, dále pryžový váleček a nahřívané kameny            60 minut: záda, šíje, nohy..................900 Kč  

75 minut: záda, šíje, nohy, intenzivně .......1200 kč

90 minut: šíje, záda, nohy, plosky, hýždě ...1500 kč

 

30 minut: nohy.......400kč     45 minut: nohy, hýždě .....600kč

* Pryžový váleček, horké lávové kameny-masáž, používám profi éterické oleje z Alpských bylin lisované za studena - směs eukaliptus, rozmarín, horské bylinky, v poslední fázi ještě Fluid extrakt lihový roztok a budete se cítil opravdu skvěle. Veškerá bolest zmizí. Navrh již slíbené Reiki - horko a léčivá energie z mých rukou pokládáním na ledviny. *

 

Erotická masáž - PRALINKA   (pouze přídavná )

  Erotická masáž  * PRALINKA *  15 minut - 600 Kč
Oblíbená varianta pro muže navazující na rekondiční, relaxační a jiné zdravotní masáže. PRALINKU lze i doobjednat, když máte chuť na příjemné zakončení pobytu u mě. Je to sladká vzrušující ruční masáž penisu a okolí s vyvrcholením na závěr.  ( Masáž PRALINKA není míněná jako samostatná. )

Akupresura, masáž lávovými kameny, indická masáž hlavy

Během rekondičních a relaxačních masáží jsou vhodné a účinné níže uvedené masáže, jako doplňkové. 
Jejich ceny jsou od 10 minut na libovolnou dobu.

 * AKUPRESURA *  ruční i Lunochodem 10 minut...............100 Kč

 * MASÁŽ LÁVOVÝMI KAMENY *  10 minut......................100 Kč

 * INDICKÁ MASÁŽ HLAVY *  10 minut.............................100 Kč

Délka relaxační masáže, Lávových kamenů, Akupresury nebo Indické masáže hlavy je podle přání zákazníka.
VYBERTE SI PODLE POTŘEBY KAŽDÁ NOVÁ ZKUŠENOST JE PŘÍNOSEM.

REIKI a SCHAMBALLA - starobylé léčebné umění

KRÁTKÉ PŮSOBENÍ REIKI ENERGIÍ (10 minut - 100Kč). V určitém místě problému a bolesti, bolest hlavy, kloubů, pohybového ústrojí, nebo na doplnění energie vhodné například v pooperačních stavech, kde se energie úplně přerušila, pro rychlé uzdravení bez dalších potíží a komplikací.                   

ZÁKLADNÍ OŠETŘENÍ, HARMONIZACE AURY, POSÍLENÍ A AKTIVACE ČAKER CELÉHO TĚLA a DOPLNĚNÍ ENERGIE ( 50 minut - 600Kč) účinné pro předcházení zdravotních problémů, nebo již načatých problémů, stálého přísunu nemocí, špatné kondice, únavy a nevysvětlitelné stísněnosti. Jako prevence zdraví, prostředek k nabytí rovnováhy v těle, jedinečná v neřešitelných situacích, kdy lékařská věda selhává a lékaři vyčerpali všechny své možnosti.

SAMOTNÉ LÉČENÍ JIŽ POSTIŽENÉHO ORGÁNU VNĚJŠÍHO I VNITŘNÍHO - podle vážnosti onemocnění a podle potřeby, nejméně ale 4 procedury. V čase podle jeho závažnosti. I zde zdůrazňuji, že léčím proto, abych vám pomohla s utrpení a těšila se s uzdravení s vámi, nikoliv proto se nějak obohacovat. Tato energie, se kterou pracuji, je mimo naše chápání - já jí přivolávám a přes mě jde do vás na místo určení tam kde je to potřeba. Až přijde, poznáte to hned.

cfTitle cfUndImg
I starší muži jsou velmi vítáni
4x bonus
  • nyní jsou možné objednávky již 1 den dopředu. Může se stát, že zákazník objednaný zruší termín, potom mi volejte a můžete přijít i na ten samý den.
  • nápoje a pohoštění zdarma
  • sprcha i vana je vám k dispozici v zateplené a prostorné koupelně, kde si i odkládáte 
  • objednávám už 1 den dopředu, popřípadě dle přání a vašich možností i více dní dopředu, ale závazně
Naše hodnocení na najisto.cz
 
VÍTÁM VÁS PÁNOVÉ U MĚ NA HAWAII A ZVU VÁS NA TU NEJKRÁSNĚJŠÍ TANTRU zvanou KRÁLOVSKÝ RITUÁL s mnoha novými prvky.
Též RITUÁL HAWAISKÝCH DÍVEK, jako něžnou, vzrušující a netradiční tantru, si nenechte ujít.

Vážně - nemusíte letět až na Hawaii, cíl je mnohem blíž
*** Praha - západ ***

Již za 1 den můžete mít svoji masáž, ale může se stát, že zákazník svojí objednávku zruší, pak je možnost se domluvit na masáži i na ten samý den, třeba i 2 hodiny dopředu.

VÝHODNÉ DÁRKOVÉ BALÍČKY

Mám pro Vás pánové PĚKNÝ VZRUŠUJÍCÍ DÁREK - při tantrické, erotické masáži a rituálu hawaiských dívek

A další NABÍDKY a NOVINKY, které vás potěší.
Pláž a houpačka
smyslnaharmonie.cz
Bylo mi již 18 let
Vstoupit