Akupresura

Akupresura je tradiční čínská léčebná metoda, během které se vyhledávají specifické akupresurní body na povrchu lidského těla a provádí se léčba pomocí jejich stlačování prsty či tupými předměty. S pomocí akupresury lze zmírnit bolest a léčit onemocnění.

akupresura

Co je pointou akupresury

Akupresura je založena na pravdě, že jakákoli choroba postihující člověka má příčinu v nerovnováze energie proudící drahami. Na základě této víry se následně pracuje s danými tělesnými body, jejichž drážděním lze vše opět vyrovnávat do původního stavu rovnováhy.

Průběh akupresury

Akupresura je masážní technika, která využívá tlaku na jednotlivé body na povrchu lidského těla. Pokud se tyto akupresurní body zablokují a cítíme fyzickou bolest nebo podrážděnost a duševní nepohodu, je třeba tyto body odblokovat.

Účinek akupresury

Akupresura dokáže při dostatečných znalostech maséra postupně odstraňovat, ale i předcházet negativním tělesným i duševním stavům a uvolňovat energetické bloky, které se objevují zpravidla především u pohybového aparátu. Cílem akupresury je získání vitality, podpora imunitního systému a regenerace – tedy navození stavu příjemného tělesného i duševního rozpoložení.      10 minut...200kč   

Akupresura lunochodem

S velkými úspěchy používám pryžový akupresurní váleček Lunochod, který se dostává do hlubších vrstev těla, kam prsty nemohou. Jeho následkem dochází k vysoké svalové relaxaci, uvolnění napětí a konci bolesti. Organismus se regeneruje, a navíc navozuje příjemný pocit při jeho aplikaci. 
Je vhodný pro šikmé zádové svalstvo, stehna a hýždě.    10 minut....200kč

cfTitle cfUndImg
I starší muži jsou velmi vítáni
4x bonus
  • nyní jsou možné objednávky již 1 den dopředu. Může se stát, že zákazník objednaný zruší termín, potom mi volejte a můžete přijít i na ten samý den.
  • nápoje a pohoštění zdarma
  • sprcha i vana je vám k dispozici v zateplené a prostorné koupelně, kde si i odkládáte 
  • objednávám už 1 den dopředu, popřípadě dle přání a vašich možností i více dní dopředu, ale závazně
Naše hodnocení na najisto.cz
 
VÍTÁM VÁS PÁNOVÉ U MĚ NA HAWAII A ZVU VÁS NA TU NEJKRÁSNĚJŠÍ TANTRU zvanou KRÁLOVSKÝ RITUÁL s mnoha novými prvky.
Též RITUÁL HAWAISKÝCH DÍVEK, jako něžnou, vzrušující a netradiční tantru, si nenechte ujít.

Vážně - nemusíte letět až na Hawaii, cíl je mnohem blíž
*** Praha - západ ***

Již za 1 den můžete mít svoji masáž, ale může se stát, že zákazník svojí objednávku zruší, pak je možnost se domluvit na masáži i na ten samý den, třeba i 2 hodiny dopředu.

VÝHODNÉ DÁRKOVÉ BALÍČKY

Mám pro Vás pánové PĚKNÝ VZRUŠUJÍCÍ DÁREK - při tantrické, erotické masáži a rituálu hawaiských dívek

A další NABÍDKY a NOVINKY, které vás potěší.
Pláž a houpačka
smyslnaharmonie.cz
Bylo mi již 18 let
Vstoupit