Tantrická masáž pro ženy - původem z Indie

Tantrická masáž pro ženy je obřad úcty s láskyplným přístupem a upřímnou touhou, aby vám ženám přinesla co největší užitek, hlubokou relaxaci a aktivaci životní a sexuální síly.

Smyslná masáž - celostní rituál

tantra pro ženy

Smyslná masáž pomáhá rozvinout svou vlastní sexualitu a potěšení, probouzí tělo do zdraví, radosti a krásy. Rozšiřuje obzory v oblasti sebepoznání a vlastní citlivosti.

Z léčebných účinků o ní víme, že uvolňuje staré bolesti na těle i na duši (operační zákroky, psychické i fyzické zneužití, traumatické porody, emoční zranění ve vztazích a jiné blokace). 

Ženám poskytuje příjemnou relaxaci a řeší zdánlivě nesouvisející témata jako je deprese, absence láskyplných doteků, emoční potíže, stres a smutek.

Úvodní rituál probíhá v rámci společného naladění se na sebe. Je to též projev úcty k vám. Masérka má vždy roli dávající a klientka dostávající. Pak vás budu hýčkat nejen vonnou olejovou masáží, ale i peříčky, relaxérem, kožešinkou, hedvábným šátkem a hřejivými lávovými kameny.

Základem rituálu je pozorná a laskavá masáž, kde plně vnímáte působení doteku v nové rovině prožitků, uvolnění a jemného vzrušení. Osvobozujete se od množství myšlenek a „plánů“ a odevzdáváte se do intenzity přítomného okamžiku.

Při této smyslné masáži můžou být ženy nahé, ve spodním prádle, nebo zakryté šátkem – záleží na vás, co je vám pohodlné. Nahota je symbol přirozenosti, otevřenosti. Já masírující mám na sobě sarong nebo šáteček kolem pasu. Při našem druhém setkání můžete zkusit a zažít tzv. rituál pro královnu.

Rituál pro královnu

Rituál pro královnu zahrnuje i masáž "JONI" (sanskrtský název pro ženské pohlaví). Optimální čas pro ženskou intimitu a pro hloubku prožitku je 1,5 až 2 hodiny. Dostatek času, žádný spěch a tlak - to jsou faktory, aby se žena po intimní stránce otevřela a cítila se příjemně a pohodlně.

Po těchto tantrických masážích jsou patrné pozitivní změny, získáte osobní sílu, uvolnění, radost, optimismus a sebepřijetí. Touto novou energií podpoříte lásku ve svém životě.

Tantra pro ženy - objednávky

Objednávky tantry pro ženy přijímám telefonicky na čísle: +420 739 705 336 PO - PÁ 8.00 - 19.00 hodin.

Ceník

Smyslná masáž

60 minut  -  1.500,-Kč
75 minut  -  1.900,-Kč
90 minut  -  2.300,-Kč
120 minut  -  3.000,-Kč

Rituál pro královnu

60 minut  -  1.800,-Kč
75 minut  -  2.200,-Kč
90 minut  -  2.700,-Kč
120 minut  -  3.500,-Kč

 

čakry

Čakry

Tantrická masáž je stejnou měrou erotickou a zároveň energetickou masáží. V jejím průběhu se v člověku harmonizuje všech sedm energetických center.

ČAKRY - v řeči Sankrstu tento výraz znamená energetické víry, kola, která nemají žádné anatomické opodstatnění, nýbrž patří k AUŘE.

Při rozvoji energie kořenové - spodní čakry se rozvíjí sexuální síla a je směrována zdola nahoru a pak zase zpět.

Sedm čaker je uspořádáno podél páteře a jejich energie ovlivňuje funkce našich orgánů a žláz, stejně jako naše pocity a myšlenky. 

Každé jednotlivé čakře je přidělen zcela konkrétní tělesný a duševní aspekt.

cfTitle cfUndImg
I starší muži jsou velmi vítáni
4x bonus
  • nyní 5% sleva při objednání alespoň jeden den dopředu
  • nápoje zdarma
  • sprcha a vana se sedátkem v koupelně naproti masérně je vám plně k dispozici, teplo samozřejmostí
  • již za 60 minut po objednání můžete mít jakoukoliv masáž a relaxovat v mém salonku, nebo se zbavit bolesti
Naše hodnocení na najisto.cz
 
TANTRICKÉ MASÁŽE nyní 5% sleva

Již za hodinu můžete mít svoji masáž

VÝHODNÉ DÁRKOVÉ BALÍČKY
smyslnaharmonie.cz
Bylo mi již 18 let
Vstoupit