Masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny je vedle tantrické masáže v duchu rituálu hawaiských dívek jednou z vůbec nejluxusnějších a nejpříjemnějších masáží. S jejími účinky jsou zpravidla spokojeni i ti nejnáročnější klienti mého salonku. Správně provedená masáž lávovými kameny zaručuje absolutní relaxací těla i duše a nejeden klient při ní usne, což nemůže být na škodu.

masáž lávovými kameny

Masáž lávovými kameny již 2000 let př.n.l.

Masáž lávovými kameny je starodávná, mýtická masáž, která pochází z Asie, konkrétně z Číny, kde jsou o ní první zmínky prokazatelné již z doby 2000 let před naším letopočtem. V průběhu masáže se používají hladké lávové kameny, které mají na lidské tělo a duši tak významně pozitivní účinky, že tato forma relaxace strčí do kapsy veškeré klasické masáže a přinese vám naprosté uvolnění a harmonii.

Kouzelné lávové kameny

Lávové kameny je nejprve třeba nahřát ve vodní lázni a poté je postupně teplé přikládat na tělo klienta. Zároveň probíhá masáž jednotlivých částí těla horkým olejem a dvěma největšími kameny, které držím v dlaních. Tyto speciální lávové kameny akumulují teplo, což celou proceduru výrazně zintenzivňuje a také mají velice silnou energetickou vibraci. Spojení těchto vlastností kamenů zajišťuje postupné uvolnění napětí v celém těle.

Relax a harmonie při masáži lávovými kameny

Zkuste si představit, jak ležíte na lehátku v příjemné atmosféře mého salonku a po těle cítíte příjemné teplo z lávových kamenů, které prochází postupně celým vaším tělem a dostává se hluboko pod kůži. Je to pocit velmi nevšední a uvolňující. Stres odplouvá a přichází souznění a harmonie těla a duše, kterou neprožijete pouze při masáži, ale odnesete si ji s sebou domů.

Hlavní účinky masáže lávovými kameny

Pozitivní zdravotní účinky masáže lávovými kameny se projevují především v psychosomatické oblasti, jejich působení tedy pomáhá jak lidskému tělu, tak i duši.

Konkrétní účinky:

  • Prohřátí celého těla a pozitivní ovlivnění krevního oběhu a lymfatického i nervového systému.
  • Významná relaxace, harmonizace energie a detoxikace organismu.
  • Pozitivní vliv na metabolismu, potíže s tloustnutím a posílení imunitního systému.
  • Pomoc při potížích pohybového aparátu a regenerace po zátěži.
cfTitle cfUndImg
I starší muži jsou velmi vítáni
4x bonus
  • nyní 5% sleva při objednání alespoň jeden den dopředu
  • nápoje zdarma
  • sprcha a vana se sedátkem v koupelně naproti masérně je vám plně k dispozici, teplo samozřejmostí
  • již za 60 minut po objednání můžete mít jakoukoliv masáž a relaxovat v mém salonku, nebo se zbavit bolesti
Naše hodnocení na najisto.cz
 
TANTRICKÉ MASÁŽE nyní 5% sleva

Již za hodinu můžete mít svoji masáž

VÝHODNÉ DÁRKOVÉ BALÍČKY
smyslnaharmonie.cz
Bylo mi již 18 let
Vstoupit