Akupresura

Akupresura je tradiční čínská léčebná metoda, během které se vyhledávají specifické akupresurní body na povrchu lidského těla a provádí se léčba pomocí jejich stlačování prsty či tupými předměty. S pomocí akupresury lze zmírnit bolest a léčit onemocnění.

akupresura

Co je pointou akupresury

Akupresura je založena na víře, že jakákoli choroba postihující člověka má příčinu v nerovnováze energie proudící drahami. Na základě této víry se následně pracuje s danými tělesnými body, jejichž drážděním lze vše opět vyrovnávat do původního stavu rovnováhy.

Průběh akupresury

Akupresura je vlastně masážní technika, která využívá tlaku na jednotlivé body na povrchu lidského těla. Pokud se tyto akupresurní body zablokují a cítíme fyzickou bolest nebo podrážděnost a duševní nepohodu, je třeba tyto body odblokovat.

Účinek akupresury

Akupresura dokáže při dostatečných znalostech maséra postupně odstraňovat, ale i předcházet negativním tělesným i duševním stavům a uvolňovat energetické bloky, které se objevují zpravidla především u pohybového aparátu. Cílem akupresury je získání vitality, podpora imunitního systému a regenerace – tedy navození stavu příjemného tělesného i duševního rozpoložení.

Akupresura lunochodem

S velkými úspěchy používám pryžový akupresurní váleček Lunochod, který se dostává do hlubších vrstev těla, kam prsty nemohou. Jeho následkem dochází k vysoké svalové relaxaci, uvolnění napětí a konci bolesti. Organismus se regeneruje, a navíc navozuje příjemný pocit při jeho aplikaci. 
Je vhodný pro šikmé zádové svalstvo, stehna a hýždě.

cfTitle cfUndImg
I starší muži jsou velmi vítáni
4x bonus
  • nyní 5% sleva při objednání alespoň jeden den dopředu
  • nápoje zdarma
  • sprcha a vana se sedátkem v koupelně naproti masérně je vám plně k dispozici, teplo samozřejmostí
  • již za 60 minut po objednání můžete mít jakoukoliv masáž a relaxovat v mém salonku, nebo se zbavit bolesti
Naše hodnocení na najisto.cz
 
TANTRICKÉ MASÁŽE nyní 5% sleva

Již za hodinu můžete mít svoji masáž

VÝHODNÉ DÁRKOVÉ BALÍČKY
smyslnaharmonie.cz
Bylo mi již 18 let
Vstoupit